Kalėdinės paslaugos

Mes didžiuojamės profesionalių Kalėdų personažų kolektyvu ir galime pasiūlyti geriausias kalėdines paslaugas Lietuvoje.

DĖMESIO! NE VISI KALĖDŲ SENELIAI YRA TIKRI KALĖDŲ SENELIAI!

Visos nuotraukos ir video pateikti tinklapyje yra mūsų agentūros nuosavybė ir atspindi realų, mūsų rekomenduojamų Kalėdų senelių vaizdą.
Kalėdų agentūros personažai yra profesionalūs aktoriai ir renginių vedėjai, turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose.
Kokio amžiaus bebūtumėte, susitikę su mūsų Kalėdų seneliu, vėl patikėsite Kalėdų magija ir stebuklais.
Mumis pasitiki:

ir daugelis kitų....

DIRBAME ĮVAIRAUS POBŪDŽIO RENGINIUOSE: Įmonių vakarėliai, Bendruomenių renginiai, Produktų pristatymai ir degustacijos,  Prekybos centrų renginiai, Festivaliai, Asmeninės šventės, Gatvės pasirodymai, Dovanų dalinimai, Vaikų darželių ir mokyklų žiburėliai, Parodos, Pramogos Restoranų klientams, Apdovanojimų ceremonijos, Vestuvės, Miestų šventės ir mugės, Gimtadieniai, TV ir Radio laidos, Eglutės įžiebimo ceremonijos ir t.t.

 

 

DIRBAME ĮVAIRIOSE VIETOSE:Verslo biurai, Vaikų darželiai ir mokyklos, Prekybos centrai, Teatrai, Kino teatrai, Naktiniai klubai, Viešbučiai, Pilys ir dvarai, Muziejai, Gatvės, Parduotuvės, Valstybinės įstaigos,  Privatūs namai ir butai, Kavinės ir barai, Laivai, Traukiniai, Stadionai ir visos kitos įprastos ir neįprastos vietos.