Kalėdų senelis ir elfė

Kalėdų senelis ir elfė Kalėdiniuose bei Naujametiniuose renginiuose.

Pasikvieskite Kalėdų senelio elfę į savo šventę. Ji – nepakeičiama padėjėja ir asistentė kalėdinėse šventėse. Gali puikiai darbuotis viena (kai dalyvauja 10-15 svečių) arba tapti puikia Kalėdų senelio padėjėja. Kai kalėdiniame renginyje dalyvauja daugiau nei 40 svečių, rekomenduojame trijų kalėdinių personažų draugiją.
Profesionalūs aktoriai suteiks žiemos šventėms stebuklingos nuotaikos, džiugindami visus šventės dalyvius smagiais žaidimais, šokiais, linksma muzika, pokštais ir įvairiais šou elementais

Kalėdų agentūrą atstovaujantys Kalėdų elfai yra profesionalūs aktoriai, renginių vedėjai - turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose.

Kokio amžiaus bebūtumėte, susitikę su mūsų Kalėdų senelio elfais, vėl patikėsite Kalėdų magija ir stebuklais.

APIE KALĖDŲ SENELIO IR JO ELFŲ VEDAMĄ KALĖDINĘ/NAUJAMETINĘ PROGRAMĄ

Siūlomos šventinės programos su Kalėdų elfe skirtos visoms amžiaus grupėms, yra aktyvios, įtraukiančios visus dalyvaujančius.
Kalėdų senelis ir elfė su kitais elfais visada energingi, dirbantys po vieną ar keli pagal poreikį, mokantys improvizuoti pagal situaciją ir sugebantys suvaldyti bet kokio amžiaus publikos dėmesį.
Elfai puikiai sukuria šventinę nuotaiką svečių pasitikimo prieš renginį metu, taip pat gali asistuoti renginio vedėjui, padėti Kalėdų seniui dirbti kalėdinėse programose ar tiesiog išdalinti dovanas svečiams.
Programose galime naudoti įgarsinimo aparatūrą, muzikos instrumentus.
Kalėdiniuose renginiuose virš 50 dalyvių rekomenduojame profesionalaus DJ paslaugas, kartu su garso ir šviesos technika.
Pageidaujant, galime pasirūpinti šventinėmis dovanomis.

Pasirodymų programų scenarijai ir kainos derinami individualiai su kiekvienu užsakovu, atsižvelgiant į dalyvių amžių, šventės vietą, šventės tikslus ir kliento lūkesčius.
Kalėdines ir naujametines programas vedame privačiuose renginiuose, viešuose renginiuose, verslo renginiuose. Taip pat galime organizuoti įvairias staigmenas draugams, kolegoms, giminaičiams, klientams ir t.t.
Kalėdų senelio elfai gali bendrauti lietuvių, rusų, lenkų, anglų kalbomis.

Užpildykite užklausos formą nurodydami pagrindinę informaciją apie organizuojamą kalėdinį ar naujametinį renginį ir netrukus su jumis susisieksime.