Kalėdų senelis ir snieguolė

Kalėdų senelis ir snieguolė jau laukia susitikimo per kalėdines ir naujametines šventes.

Šios nuostabios žiemos šventės laukiame visi, o ypatingai - Kalėdų senelio anūkė Snieguolė! Ji – nepakeičiama padėjėja ir asistentė kalėdinėse šventėse. Gali puikiai darbuotis viena (kai dalyvauja 10-15 svečių) arba tapti puikia Kalėdų senelio padėjėja. Kai kalėdiniame renginyje dalyvauja daugiau nei 40 svečių, rekomenduojame trijų kalėdinių personažų draugiją.
Profesionalūs aktoriai suteiks žiemos šventėms stebuklingos nuotaikos, džiugindami visus šventės dalyvius smagiais žaidimais, šokiais, linksma muzika, pokštais ir įvairiais šou elementais
Kalėdų senelis ir Snieguolė – populiariausias duetas kalėdinėse šventėse. Jie dainuoja, šoka, įtraukia žiūrovus į interaktyvias veiklas, pagal galimybes groja skirtingais instrumentais, juokauja, improvizuoja ir sukuria puikią Kalėdų nuotaiką visiems dalyvaujantiems renginyje.
Kalėdų agentūrą atstovauja profesionalūs aktoriai, renginių vedėjai - turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose.

APIE KALĖDŲ SENELIO IR SNIEGUOLĖS VEDAMĄ KALĖDINĘ/NAUJAMETINĘ PROGRAMĄ

Šventinė Kalėdų senelio ir Snieguolės programa adaptuojama visoms amžiaus grupėms, gali būti aktyvi, įtraukianti visus dalyvaujančius.
Kalėdiniai personažai sukuria šventinę nuotaiką svečių pasitikimo prieš renginį metu, taip pat gali asistuoti renginio vedėjui, tapti pagrindine renginio programa ar tiesiog išdalinti dovanas svečiams.
Programose galime naudoti įgarsinimo aparatūrą, muzikos instrumentus.
Kalėdiniuose renginiuose virš 50 dalyvių rekomenduojame profesionalaus DJ paslaugas, kartu su garso ir šviesos technika.
Pageidaujant, galime pasirūpinti šventinėmis dovanomis.

Pasirodymų programų scenarijai ir kainos derinami individualiai su kiekvienu užsakovu, atsižvelgiant į dalyvių amžių, šventės vietą, šventės tikslus ir kliento lūkesčius.
Kalėdines ir naujametines programas vedame privačiuose renginiuose, viešuose renginiuose, verslo renginiuose. Taip pat galime organizuoti įvairias staigmenas draugams, kolegoms, giminaičiams, klientams ir t.t.
Kalėdiniai personažai gali bendrauti lietuvių, rusų, lenkų, anglų kalbomis. Kalėdų senelis dar papildomai gali susikalbėti prancūzų ir ispanų kalbomis.

Užpildykite užklausos formą nurodydami pagrindinę informaciją apie organizuojamą kalėdinį ar naujametinį renginį ir netrukus su jumis susisieksime.