Kalėdų senelis

Kalėdų senelis Kalėdiniuose ir Naujametiniuose renginiuose.

Pasikvieskite Kalėdų senelį į savo šventę.
Profesionalūs aktoriai suteiks žiemos šventėms stebuklingos nuotaikos, džiugindami visus šventės dalyvius smagiais žaidimais, šokiais, linksma muzika, pokštais ir įvairiais šou elementais.

Kalėdų agentūrą atstovaujantys Kalėdų seneliai yra profesionalūs aktoriai, renginių vedėjai - turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose.

Kokio amžiaus bebūtumėte, susitikę su mūsų Kalėdų seneliu, vėl patikėsite Kalėdų magija ir stebuklais.

APIE KALĖDŲ SENELIO VEDAMĄ KALĖDINĘ/NAUJAMETINĘ PROGRAMĄ
Siūlomos šventinės programos skirtos visoms amžiaus grupėms, yra aktyvios, įtraukiančios visus dalyvaujančius.
Visada aktyvus Kalėdų senelis, žinantis daug istorijų mažiems ir anekdotų vyresniems, mokantis improvizuoti pagal situaciją ir sugebantis suvaldyti tiek vaikų, tiek suaugusių dėmesį viso pasirodymo metu.

Programose galime naudoti įgarsinimo aparatūrą, muzikos instrumentus.
Kalėdiniuose renginiuose virš 50 dalyvių rekomenduojame profesionalaus DJ paslaugas, kartu su garso ir šviesos technika.
Pageidaujant, galime pasirūpinti šventinėmis dovanomis.

Pasirodymų programų scenarijai derinami individualiai su kiekvienu užsakovu, atsižvelgiant į dalyvių amžių, šventės vietą, šventės tikslus ir kliento lūkesčius.
Kalėdines ir naujametines programas vedame privačiuose renginiuose, viešuose renginiuose, verslo renginiuose. Taip pat galime organizuoti įvairias staigmenas draugams, kolegoms, giminaičiams, klientams ir t.t.
Kalėdų senelis mielai dalyvauja radio ir tv laidose, įvairiuose pristatymuose, susibūrimuose, reklaminėse kampanijose. Gali bendrauti lietuvių, rusų, lenkų, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis.
Kalėdų senelis taip pat turi savo pagalbininkus Snieguolę ir elfę.

Užpildykite užklausos formą nurodydami pagrindinę informaciją apie organizuojamą kalėdinį ar naujametinį renginį ir netrukus su jumis susisieksime.