fbpx

Kalėdų senelio skambutis. Video įrašai. Dovanų įteikimas

35,00150,00

Išvalyti
 

 

 

 

POKALBIS SU KALĖDŲ SENELIU / LIVE TRANSLIACIJA
Kalėdų senelis atvyks pas jus, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje jūs būtumėte. Tiesioginės transliacijos metu pabendrausite su tikru Kalėdų seneliu, senelis atsakys į visus klausimus apie save ir savo Kalėdų komandą, vaikai galės pasidalinti slaptais norais ar gauti patarimą.

Visada aktyvus Kalėdų senelis žino daug istorijų, moka improvizuoti, sugeba suvaldyti tiek vaikų, tiek suaugusių dėmesį viso pokalbio metu.

Transliacija vyksta iš specialiai įrengtos studijos.

Papildomai rekomenduojame užsakyti Laišką nuo Kalėdų senelio tiesiai į namus.

Norėdami suderinti detales rašykite: info@kaleduagentura.lt
Kuo daugiau informacijos Kalėdų seneliui pateiksite, tuo asmeniškesnis bus pokalbis. Kalėdų senelį domina jūsų pomėgiai, mokslai, laisvalaikis, dalykai kur reikėtų pasistengti ir pan. 

 

 

 

Kuriame individualius video įrašus darželiams, įmonėms. Kalėdų senelis  pakalbės apie konkrečius asmenis, įraše galima panaudoti spec.efektus, animaciją, užsakovo pageidaujamą informaciją. 
Video įrašo kaina darželiams ir mokykloms -  nuo 35 EUR
Personalizuoto, suasmeninto video įrašo kaina - nuo 35 iki 350 EUR, priklausomai nuo naudojamų efektų ir montažo.

Kalėdų senelis gali pristatyti dovanas į namus, atvykti į svečius per šventes. Paslauga teikiama Vilniuje, jei pageidaujate užsakyti šią paslaugą į kitą miestą, susisiekite dėl galimybių.

 

 

 

KALĖDŲ SENELIO SVEIKINIMAS /DALYVAVIMAS KALĖDINIUOSE/NAUJAMETINIUOSE RENGINIUOSE, NAMUOSE, MIESTO ŠVENTĖSE, ĮSTAIGOSE IR PAN. 
(gyvai ir live transliacijose)

Profesionalūs aktoriai suteiks žiemos šventėms stebuklingos nuotaikos, pradžiugins visus šventės dalyvius ir papildys šventinį vakarą ar rytą savo būvimu ar gyvu bendravimu nuotoliniu būdu.  

Kalėdų agentūrą atstovaujantys Kalėdų seneliai yra profesionalūs aktoriai, renginių vedėjai - turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose.

Kokio amžiaus bebūtumėte, susitikę su mūsų Kalėdų seneliu, vėl patikėsite Kalėdų magija ir stebuklais.

 

APIE KALĖDŲ SENELIO PASIRODYMĄ RENGINYJE AR NAMUOSE:

Visada aktyvus Kalėdų senelis, žino daug istorijų mažiems ir anekdotų vyresniems, moka improvizuoti pagal situaciją ir sugeba suvaldyti tiek vaikų, tiek suaugusių dėmesį viso pasirodymo metu.

Pagal poreikį galime naudoti įgarsinimo aparatūrą, muzikos instrumentus.
Kalėdiniuose renginiuose virš 50 dalyvių rekomenduojame profesionalaus DJ paslaugas, kartu su garso ir šviesos technika.
Galime pasirūpinti šventinėmis dovanomis.

Pasirodymų programų scenarijai derinami individualiai su kiekvienu užsakovu, atsižvelgiant į dalyvių amžių, šventės vietą, šventės tikslus ir kliento lūkesčius.
Kalėdų senelis gali atvykti į privačius renginius, viešus renginius, verslo renginius. Taip pat organizuojame įvairias staigmenas draugams, kolegoms, giminaičiams, klientams ir t.t.
Kalėdų senelis mielai dalyvauja radio ir tv laidose, įvairiuose pristatymuose, susibūrimuose, reklaminėse kampanijose.
Kalėdiniai personažai bendrauja lietuvių, rusų, lenkų, anglų, prancūzų  kalbomis.
Kalėdų senelis gali atvykti su savo pagalbininkais: nykštukais, elfais, snieguolėmis.

Kalėdų senelio elfė


Snieguole

Kalėdų senelio Snieguolė

 

 

 

 

 

 

 

Konkreti Kalėdų senelio paslaugos kaina derinama atsižvelgiant į vietą, trukmę, dalyvių skaičių ir užsakovo pageidavimus.
Susisiekime ir rasime geriausią sprendimą Jums.

Laukeliai pažymėti * yra privalomi.


0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę